забезпечити довгострокове планування: дорожні карти, контрольні точки, звітність.
Кому тренінг буде корисний:
Діючі або потенційні власники продукту (Product Owner), продуктові менеджери (Product Manager), менеджери проектів, експерти в області бізнесу, бізнес-аналітики, UX-фахівці. А також інші члени команд, які мають відношення до роботи з вимогами та цінністю для бізнесу, що переходять на Agile-процеси.
У програмі:
1. Роль власника продукту (Product Owner) і менеджера продукту (Product Manager) у процесі управління створенням цінності: - з чого складається бізнес-цінність; - команда, яка відповідає за бізнес-цінність (Value Team); - роль Product Owner і Product Manager; - зрілість процесу Product Ownership і самодіагностика; - робота зі стейкхолдерами.
2. Поєднання Design Thinking, Lean UX і Agile-підходів: - дослідження і виявлення; - Lean UX и MVP; - принципи Agile-розробки продуктів.
3. Від стратегії до тактики: - бачення продукту; - дорожня карта продукту; - беклог продукту.
4. Беклог-методологія: - управління вимогами в Agile; - історії користувача (User Stories); - Acceptance Criteria; - техніки розподілу історій користувачів; - техніки приоритизації.
5. Робота з R&D-командами: - перегляд беклога; - Definition of Done (DoD) і Definition of Ready (DoR); - планування; - управління змінами; - перегляд результатів спринту або каденції.
6. Релізи продуктів: - планування релізів продукту (B2C- і B2B-реалії); - важливість процесу безперервного постачання і DevOps; - зворотний зв'язок від користувачів; - роль кінцевих клієнтів у продуктовому циклі; - рішення на основі даних.
ТРЕНЕР
Антон Марюхненко
Тренер Executive Agile Coach Head of Consulting Services в Intellica VP of Enterprise Agile Consulting в Altris IT Solutions OÜ Київ, Україна Тбілісі, Грузія Москва, Росія
Більше 15-ти років досвіду роботи в ІТ, більше 10 з яких в управлінні проектами та програмами. Протягом кар'єри працював в різних ролях: Scrum Master, Product Owner, Project Manager, Delivery Manager, CTO, Director of Operations. З 2012 року працює як hands-on Agile консультант. Основні напрямки - це побудова ефективних команд, Agile Project Management, навчання гнучким підходам, а також Agile- і Lean-трансформації на всіх рівнях компанії. За останні 5 років брав участь більш ніж в 15 успішних Agile-трансформаціях і проектах різного масштабу. Спеціалізується переважно на ефективному запуску нових команд, трансформації та підвищення продуктивності існуючих команд.
Що отримають учасники тренінгу
16 годин навчання
Тренінг включає в себе дводенне інтенсивне навчання.
Обіди та кава-паузи
Обіди та кава-паузи входять у вартість тренінгу. Є можливість вибрати вегетаріанське меню.
Після завершення тренінгу всіх учасників буде запрошено до закритої групи у Slack, де вони матимуть можливість поставити тренерам будь-які запитання, а також стежити за ексклюзивними пропозиціями.
Agile Product Ownership (ICP-APO) — один з тренінгів у треку Product Ownership дорожньої карти навчання ICAgile.
International Consortium for Agile (ICAgile) - міжнародний консорціум з гнучкої розробки. Чим займається консорціум:
розробляє план навчання Agile, створює навчальні програми;
проводить акредитацію тренінгових організацій;
організовує акредитацію курсів для підтримки освіти у сфері Agile.
Відгуки наших учасників
На самом деле спустя пару недель именно могу точнее сказать, что [курс Program and Portfolio Management] мне дал как ПМу. У меня как будто появилось 3D-видение бизнеса и продукта клиента. Даже если пока (ключевое пока) не идет речь о расширении Agile вглубь и вширь в компаниях клиентов, мне намного прозрачнее и понятнее стало то, что им нужно, как это выстраивается и приоритизируются. Как бонус – проще договариваться и продвигать свои решения.
Радует, что такого высокого уровня сертификации стали проводить в Минске. Сбалансированно построенная программа и отличное, продуктивное, веселое взаимодействие с участниками класса. Самое ценное 2 странички заметок идей, материалов на изучение за рамками класса. Спасибо тренерам!a